Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Evden Eve Nakliyat

ust-tel

Evden Eve Nakliyat

Tüm eşya, parça eşya ve ofis evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız ile eşyalarınızı vaktinde teslim alıp söz verdiğimiz zaman diliminde itina ile profesyonel ekibimizle taşıma hizmeti sağlıyoruz. Tüm evden eve nakliyat talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

evden eve nakliyat Ankara ile parça veya tüm eşyalarınız güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınmaktadır. Ev taşımanın yanı sıra ofis, büro ve fabrika yükü evden eve nakliyat gibi birçok alanda taşıma yapılmaktadır. Tüm eşyalarınıza en uygun araç ile büro, Ev, ofis, fabrika emtialarınız uzun ve geniş araçlarımızla özel olarak taşınmaktadır. Firmamız müşteriler tarafından referans gösterilmekte birçok müşteri tarafından duyurulmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda Uzman ve güler yüzlü personelimizle firmamız 7 gün 24 saat evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyat

Çayyolu Nakliyat müşteri temsilcilerimizden gelen evden eve nakliyat talebi doğrultusunda, ekspertiz, ön görüşme ve eşyaların detaylarını tam ve net olarak saptayabilmek için müşterisinden ekspertiz randevusu almaktadır. Profesyonel ve konusunda uzman olan eksperi tarafından kararlaştırılan gün ve saatte keşif için uygun şekilde adrese yönlendirir. Görevlendirilen ekspertiz bu görüşme sonrasında, keşif sırasında aldığı bütün notlar doğrultusunda uygun ekspertiz raporu çıkartır. Evden eve nakliyat için uygun fiyat teklifini müşteriye detaylıca sunar. Bu teklifin müşteri tarafından uygunluğu kabul görmesi durumunda karşılıklı olarak matbuu sözleşme yapılarak sigorta poliçesi oluşturulur ve evden eve nakliyat süreci başlar.

Bundan sonra firmamız hem şehirlerarası hem de şehir içi uygun hizmet vermektedir. Bütün eşyalar bu nakliyat için özel olarak sigortalanarak taşınmaktadır. Taşınma işlemi gerçekleşmeden önce ekspertizimiz eşyalarınızın nasıl taşınmasına istinaden program yapmaktadır. Yapılan bu özel program konusunda uzman personellere sırasıyla teslim edilmektedir. Bundan sonra eşyalarınız temiz bir ortamda uygun olarak paketlenerek sınıflarına göre ayrılmaktadır.

Eşyalarınız nakliyat aracımıza tek tek belirli bir sıraya göre sıralanarak istiflenmektedir. En büyük ve sağlam nakliyat eşyaları aracımızın iç kısmına yerleştirilmektedir. Daha sonra da en boy sıralaması yapılarak nakliyat eşyalarınızın zarar görmemesi sağlanmaktadır. Evden eve nakliyatta esas şartımız müşterimizi her zaman memnun ederek ve eşyaların taşınma süreçlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda elimizden geldiği miktarınca aza indirmektir.

nakliyat banner
ofistel
nakliyatmobilgsm

Evden Eve Nakliyat

Önceden bir yerden bir yere taşınmak büyük bir eziyetti. Günlerce eşyalar toplanıp paketlenirdi. Eşyayı götürecek bir vasıta zor zahmet bulunur ve hamallar kullanılarak eşyalar taşınırdır. Bu zahmetli işlemin sonucunda birçok eşya kırılır ve hasar alırdı. Günümüzde Evden eve nakliyat firmaları ile artık bu zahmetlerin hiç birine katlanmadan kolayca taşınabilirsiniz. Evden eve nakliye şirketleri istediğiniz tarihte gelip kısa sürede eşyalarınızı muntazam bir şekilde paketleyip taşıma işine uygun araçları ile yeni evinize taşıyıp üstelik eşyanızı yerleştirip teslim ediyorlar. Hem eşyalarınız zarar görmeden güvenli bir şekilde yeni yerine taşınmış oluyor hem de zamanınız size kalıyor. Bu taşınma işinden sizi gülümseten tatlı anılar kalıyor. Sorunsuz taşınmak istiyorsanız iyi bir evden eve taşıma şirketi ile taşınmalısınız.

Evden Eve Eşya Taşımak Bizim İşimiz

Bir yerden bir yere taşınmak artık evden eve nakliye firmaları ile oldukça kolay ve zahmetsiz. Evden eve nakliyat firmamız her eşyaya uygun paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınız en küçük bir zarar görmeden en mükemmel paketleme işlemini yaparak evden eve taşınma işini gerçekleştiriyoruz. Taşıma işinde uzman ve tecrübeli kadromuz ile taşınma işinizi en iyi hizmeti vererek yapıyoruz. Eşyalarınızda en küçük bir hasar meydana geldiğinde bedeli son kuruşuna kadar tarafımızdan ödeniyor. Çünkü eşyalarınız sigortalı olarak taşınıyor. İster şehir içi ister şehir dışı olsun eşyalarınız en güvenli şekilde taşınıp yeni yerine yerleştiriliyor. Evden eve nakliye araçlarımız da ayrıca herhangi bir kaza durumu için sigortalı olup böyle bir durumda eşyanız için risk oluşturmuyor. En yeni teknoloji ile hizmet veren firmamız asansörlü taşıma tekniği ile daha güvenli bir taşıma işi gerçekleştiriyor. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalarınız zarar görmüyor, apartman içi duvarlara zarar verilmiyor, komşularınız rahatsız olmuyor, eşyalar kısa sürede taşınıp yeni yerine yerleştirilmiş oluyor.

En İyi Taşıma Hizmetini Veriyoruz

Evden Eve Nakliyat işinde yıllardır güvenilir hizmet veriyoruz. Taşıma işinde kurumsal çalışıyor ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. En öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Taşınma esnasında hiçbir problem yaşamadan insanların mutlu bir taşınma işi yapması için çalışıyoruz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte gelip özel paketleme malzemelerimiz ile eşyalarınızı en iyi şekilde sarıp paketliyoruz. De monte ve tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı itina ile söküp yeni yerinde istediğiniz yere kurup kullanılır hale getiriyoruz. Evden ev nakliye işinde uzman Çayyolu nakliyat firmamız en mükemmel taşınma hizmetini veriyor. Taşınmak için bizi arayın sorunsuz bir şekilde kolayca taşının.

Telefon

0312 381 08 08

0312 360 33 30

0537 955 47 42

0537 379 41 41