Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Kurumsal Nakliyat

ust-tel

Kurumsal Nakliyat

kurumsal nakliyat

Kurumsal Nakliyat

İnsan hayatı boyunca çoğu kez bir yerden başka bir yere çeşitli sebeplerle taşınır. Nakliye işlemlerini sorunsuz şekilde halletmek de herkesin istediği bir durumdur. Taşınacak olan eşyaların hasar almadan güvenli bir biçimde taşınması öncelikli düşüncemizdir. Eşyaları paketlemek oldukça zahmetli ve zaman alan bir iştir. Taşınırken mali açıdan da birçok masraf yapılır.Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Nakliyat işlemleri için iyi bir nakliyat şirketi bulmak önemlidir. Kurumsal nakliyat sizlere bu zahmetli süreçte yardımcı olabilecek tek adrestir. Nakliyat firmaları içinde sorun yaşamayacağınız güvenilir firmamız en kaliteli hizmeti vermektedir. Eşya taşıma işinde her firmaya güven duyulmaz. Kurumsal olarak çalışan firmamız evden eve nakliyat işinde son derece titiz çalışmaktadır. Taşınırken önemli konulardan biri de şüphesiz maliyettir. Bu konuda herkese uygun fiyat tarifeleriyle firmamız müşterilerimizi memnun etmektedir. Güven duyabileceğiniz uzman kadrosuyla kurumsallaşan firmamız en iyi hizmeti sizlere sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat işlemlerinde paketleme,hasarsız taşıma ve araç içine depolama firmamız tarafından istediğiniz sürede taşınır. Nakliyat için özel olarak üretilmiş taşıma araçları, battaniye ve yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalarınız için muhafaza özelliği kuvvetli kartonlar, yatak ve şilteler için korumalı battaniyeler ile emniyetli bir şekilde bir şehirden başka bir şehre taşınır. Kurumsal Nakliyat paketlenmesi yapılacak eşyaları özenle uygun kutulara yerleştirir. Araç içine düzenli bir biçimde yerleştirir. Taşımak istediğiniz yere sıfır hasarla ulaştırır. İnsanların en stresli oldukları yaşantılardan biri de taşınmaktır. Bu süreçte disiplinli ve prensipli çalışma sistemimizle her zaman yanınızdayız. Taşınacağınız adres belli olsa da olmasa da istediğiniz sürede sizlerin yardımcısı olacağız.

 

Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Yaşam içinde zahmetli olan bu süreçte en doğru nakliye firmasını seçmek hem işimizi kolaylaştırır hem de cebimizi rahatlatır. Öncelikle müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Nakliyat işinde yılların vermiş olduğu birikimle, kurumsal çalışma sistemimizle kaliteyi yakalamak her zaman hedefimizdir. Kurumsal nakliyat elinizi hiçbir şeye sürmeden eşyalarınızı uzman kadrosuyla taşır. Hasarsız taşıma garantisi, malın değerine göre sigorta, uzman kişilerden monte ve demonte gibi işlemler firmamızın öncelikleri arasındadır. Kurumsal anlayışta müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımızdandır. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda para iadesi garantisi firmamız tarafından verilir. Bu unsurları dikkate alarak uygun fiyata kaliteli taşıma hizmetini sunmaktayız. Taşıma işlemleri sırasında zaman önemli bir unsurdur. Zamanında, kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamız sizin için doğru adrestir.  Karşılıklı iletişim konusunda anlayışla işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Kendi birikiminizle sahip olduğunuz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz. Keçiören nakliyat işini layıkıyla yapmayı prensip haline getirmiş sayılı firmalardan biridir.

Telefon

0312 381 08 08

537 955 47 42

 

 

Firmamız

Çayyolu Nakliyat olarak biz sizlerden aldığımız özverili güç ve destekle temiz ve dürüst ilke ile çalışmaktayız. Çayyolu Nakliyat Firmamız taşımacılık sektörünün gelişmesine ve nakliyatın her alanında yaygınlaşmasına öncü olarak olarak bu alanda özel yetişmiş uzman kadro ve profesyonel ekibi ile; Hızlı gelişen kargo sektörüne kendi konusunda uzmanlaşmış ve sahada çalışma tecrübesine sahip uzman personelle çalışmaktayız.

– Sizin gibi  müşterilerimize karşı her zaman her anlamda dürüst olmak.

– Karşılaştığımız her ne sebep olursa olsun hizmetimizin kalitesinden asla ödün vermemek.

– Mümkün olduğu en üst seviyede ve hızla müşterilerimize hizmet vermek.

Çayyolu Kurumsal Nakliyat Firması

Biz Çayyolu Nakliyat olarak inanıyoruz ki geleceğin Avrupa Standartlarına entegre olmuş Türkiye’sinde lojistik nakliyat hizmetleri, firmalarımız için anahtar derecede önem arz edecektir. Bu anlamda Çayyolu Nakliyat Firması, kargo lojistik  ve taşıma hizmetlerini en üst seviyede verecek, şehir içi ve şehir dışı taşımalarında birinci sınıf servis sunmakta Türkiye ve tüm Kıbrıs’ta kara ve eşya taşımacılığında en başarılı nakliyat firması olacaktır.

ofistel
nakliyatmobilgsm